O NÁS

PRIVA rent-a-car má pre Vás široký výber vozidiel na prenájom od malých mestských až po prémiové SUV. Požičiavame vozidlá VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT a NISSAN.

26 VOZIDIEL V PONUKE
600+ SPOKOJNÝCH KLIENTOV
4+ ROKOV S VAMI NA CESTÁCH
2000+ UZATVORENÝCH NÁJOMNÝCH ZMLÚV

Na začiatku vznikla myšlienka vytvoriť silnú a stabilnú firmu, ktorá bude ponúkať na Slovenskom trhu kvalitné vozidlá, profesionálne a prémiové služby v oblasti prenájmu motorových vozidiel.

Dňa 9.1.2018 sme vytvorili obchodnú značku PRIVA rent-a-car a začali sme stavať základy našej autopožičovne. Vedeli sme, že ak chceme byť úspešný, tak musíme mať silného a strategického partnera, ktorý nám pomôže etablovať sa na náročnom trhu prenájmu motorových vozidiel. Tým partnerom sa stala úspešná firma AUTOŠTÝL a.s., ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT, DACIA a NISSAN.

Sídlo našej firmy je priamo v priestoroch AUTOŠTÝL, a.s. odkiaľ poskytujeme naše služby. Nákup vozidiel a následná starostlivosť o všetky naše vozidlá je realizovaná výhradne prostredníctvom nášho strategického partnera.

Našim zákazníkom ponúkame prenájom vozidiel na krátke obdobie (1-89 dní), ale i na dlhé obdobie (90 dní a viac) bez viazanosti a poplatkov za predčasné ukončenie zmluvy. Snažíme sa vždy napĺňať predstavy a potreby zákazníkov a k tomu prispôsobujeme aj nákupy našich vozidiel. Preto u nás nájdete iba vozidlá v záruke a s maximálnym nájazdom do 80.000km. Takto dokážeme garantovať 100% spoľahlivosť našich vozidiel, a tak sa môžeme naplno sústrediť na poskytovanie profesionálnych a prémiových služieb. Našim mottom je ,,vždy v pohybe,, a to nás presne aj vystihuje. Máme pre Vás nachystané vozidlá s plnou nádržou vždy keď ich potrebujete a na mieste kde ich potrebujete.

Sme tu pre Vás 24 hodín denne či už počas alebo mimo pracovnej doby.KONTAKTUJTE NÁS

08:00 - 17:00
(Po - Pia)